Hotel Prokopka** nabízí prostory pro Váš seminář, školení, prezentaci firmy či raut.

Jedná se o 2 prostory: seminární místnost a jídelnu/společenskou místnost s galerií.

V konferenčních prostorách se nacházejí dva flipcharty (+ fixy a papíry), magnetická tabule, projektor, televizor, DVD přehrávač a reproduktory. V obou místnostech jsou k dispozici bílé zdi na promítání.

Seminární místnost: v závislosti na uspořádání stolů a židlí má kapacitu 15-25 osob a je k dispozici po celý den.

Jídelna/společenská místnost s galerií: při základním uspořádání stolů (10 x stůl se 4mi židlemi) má kapacitu 40 osob (je možné ji případně navýšit o židle a stoly ze seminární místnosti) a je k dispozici vždy po konci snídaní, tedy od 10:30 do večera.

Cena pronájmu obou prostor je stejná:

1500 CZK + DPH při rezervaci na celý den

1000 CZK + DPH sleva při rezervaci na celý den pro skupiny, které čerpají i ubytování.

250 CZK + DPH při rezervaci na jednotlivé hodiny.

Rádi Vám připravíme občerstvení v průběhu semináře, dle Vašich přání a požadavků.

Jsme schopni Vám zajistit kávu a čaj v termoskách (případně várnici) nebo instatantní kávu a sáčky s čajem a konvici s horkou vodou v závislosti na formě platby za obřerstvení a Vašich preferencích.

Můžeme poskytnout džus a perlivou či neperlivou vodu, případně džbány s vodou z kohoutku.

Jsme shopni zařítit chlebíčky, zákusky, slané a sladké pečivo a sušenky, ovocné případně zeleninové mísy stejně tak jako studené sýrovo-salámové talíře, pomazánky či těstovinové saláty.

Ceny občerstvení závisí na individuálních požadavcích klientů, rozsahu občerstvení a náročnosti přípravy. Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků a možností.

V okolí hotelu je množství kvalitních restauračních zařízeních, ve kterých můžeme rezervovat kapacitu či domluvit dovážku jídel.