Hotel Prokopka** svým klientům dlouhodobě poskytuje pohodlné, a především funkčně vybavené, ubytování, které jim nabídne vše potřebné, čistotu a ničím nerušený spánek. Hlavními pilíři našeho úspěchu jsou rodinná atmosféra a hotelové prostory, které na Vás dýchnou nezaměnitelnou atmosférou pozdních 30. let minulého století.

Míříte do Prahy jen na pár dní za prací, nákupy nebo za kulturou? Potřebujete ubytování za rozumnou cenu někde nedaleko centra, avšak zároveň mimo jeho nikdy nekončící ruch? Pak je pro vás Hotel Prokopka, umístěná v poklidné Praze 3 Žižkov, ideální volbou.

Naše služby ocení nejen rodiny s dětmi, kterým můžeme nabídnout apartmánové pokoje s vlastním kuchyňským zázemím. Jsme oblíbeným noclehem i pro řadu zahraničních či tuzemských turistů, kteří v Praze hledají před opulentním luxusem spíš atmosféru s kulturním nádechem a prakticky umístěnou lokalitu za smysluplnou cenu.

Aktivně také spolupracujeme s neziskovými i kulturními organizacemi, díky čemuž jsme schopni nabídnout dlouhodobé ubytování zahraničním studentům ve vhodně přizpůsobených pokojích za velmi výhodné ceny.

V neposlední řadě nabízí historické prostory naší budovy také konání různorodých konferencí či seminářů. Pro tyto akce jsme klientům schopni zajistit jak drobné občerstvení, tak plnohodnotné rauty.

Naším vlastníkem a velkým pomocníkem je Nadace Open Society Fund Praha, která v České republice aktivně působí již 25 let. Díky tomuto partnerovi a jeho projektům můžeme z našich zisků aktivně podporovat rostoucí kvalitu vzdělání a života v ČR.

nada-e1423674428532