Jak naznačují již naše studentské pokoje, Hotelu Prokopka** nejsou vzdělání ani mládež lhostejné. Již řadu let také spolupracujeme s mnoha různými školami, kterým nabízíme nejen naše ubytování, ale také možnost využít pro děti a mládež atraktivní vzdělávací pobyty v Praze za velmi příznivé ceny.

Tyto pobyty jsou vytvořeny speciálně pro potřeby základních a středních škol a také neformálních skupin dětí a mládeže. Bližší informace o pobytech a možnost tyto pobyty objednat naleznete na http://batohy.change-it.cz. Harmonogram pobytu vždy reflektuje vaše individuální potřeby a jeho dílčí aktivity jsou realizovány pod vedením zkušených lektorů a lektorek využívajících moderních metod neformálního vzdělávání. Vycházíme z priorit Evropské Unie a našich dlouholetých zkušeností získaných v oblasti práce s mladými lidmi.

Anotace jednotlivých aktivit i s jejich časovou náročností naleznete na webových stránkách vzdělávacích pobytů http://batohy.change-it.cz.

Ceny balíčků (batohů) jsou platné od 1. listopadu do 1. dubna. V případě zájmu o absolvování aktivit mimo tento termín nás, prosím, kontaktujte na emailové adrese batohy@change-it.cz.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování na tři dny (dvě noci) a polopenzi
  • Zajištění odborníků na daná témata
  • Podpůrné materiály
  • Drobné občerstvení v průběhu aktivit

Cena nezahrnuje:

  • Cestovné do Prahy a zpět
  • Cestovné po Praze (cestovat po Praze vyžadují pouze některé aktivity, v případě zájmu Vám jízdenky rádi zajistíme- včetně těch celodenních)
  • Pojištění účastníků
  • Fakultativní služby

 

Minimální počet účastníků: 15 osob (+ 1 pedagogický dozor zdarma)

Neformální skupiny mohou zažádat o výjimku (menší počet účastníků), v tomto případě nelze uplatnit pedagogický dozor zdarma. Realizátorem celého projektu jsou: občanské sdružení Change it! a Open Society House ve spolupráci s Open Society Fund Praha.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Za realizační tým

Bc. Tomáš Botlík

Batohy po Praze

batohy@change-it.cz