Hledáte místo pro Vaše školení, seminář, firemní prezentaci či raut? Hotel Prokopka** nabízí pro tyto účely své konferenční prostory. Kromě seminární místnosti máme k dispozici také společenskou místnost s galerií, která může sloužit i jako jídelna.

Prostory pro firemní akce obsahují dva flipcharty, magnetickou tabuli, projektor, televizor, DVD přehrávač a zvukové reproduktory. Jak seminární, tak společenská místnost mají k dispozici bílé zdi pro potřeby promítání.

Seminární místnost má kapacitu 15 až 25 osob dle požadavků na uspořádání stolů a židlí a je možné si ji pronajmout na celý den.

Společenská místnost s galerií (či jídelna) má při standardním uspořádání stolů a židlí (každý stůl se čtyřmi židlemi) kapacitu 40 osob. V případě nároků a vyšší kapacitu sem lze přesunout židle a stoly ze seminární místnosti. Pronájem společenské místnosti je možný od 10:30 do večera.

Ceník a možnosti:

Jak seminární, tak společenská místnost mají jednotnou sazbu pronájmu na celý den, a to 1500 CZK + DPH.

Pokud si konferenční prostory pronajmou osoby využívající u nás zároveň také ubytování, pak je celodenní pronájem zlevněn na 1000 CZK + DPH.

Rezervace prostorů na jednotlivé hodiny je možná při sazbě 250 CZK + DPH za každou hodinu.

V závislosti na Vašich představách a dostupném budgetu jsme Vám schopni sestavit libovolnou formu občerstvení a navrhnout cenovou kalkulaci. Pro více informací nás můžete kontaktovat zde.