Hotel Prokopka** nabízím svým návštěvníkům celkem 42 pokojů, které jsou rozděleny na dva základní typy. Mimo standardní hotelové pokoje s veškerým vlastním příslušenstvím nabízíme také apartmánové pokoje. Ty obsahují vždy 2 oddělené pokoje, společnou kuchyňku, koupelnu a sociální zařízení. Tyto pokoje se proto skvěle hodí pro rodiny s dětmi či skupiny přátel, které nechtějí být během pobytu odděleny veřejnou hotelovou chodbou.

V pokojích apartmánového typu je v kuchyňce k dispozici lednice, vařič a rychlovarná konvice, přistýlku lze do pokoje dodat na přání, díky prostornosti místností nejde o žádnou komplikaci. V každém pokoji je rovněž umístěn telefon s přímou volbou a nechybí ani odkládací stoly a stolečky. Samozřejmostí je poskytnutí ložního prádla, ručníků a plošné pokrytí hotelu bezdrátovou internetovou sítí WiFi, stejně jako každodenní snídaně formou bufetu.

Detailní představu o vzhledu, rozvržení a vybavení jednotlivých pokojů si můžete udělat ve fotogalerii.

Check-in v rámci rezervace je možný v den příjezdu od 14:00. Pokud dorazíte dříve, nic se neděje, rádi Vám veškerá zavazadla bezpečně uschováte a vy můžete bez starostí vyrazit do města. Check-out v den odjezdu je nutný nejpozději v 10:00.

Na závěr ještě několik poznámek:

  • prostory hotelu jsou nekuřácké, nicméně kouření je možné jak v prostoru hotelového dvora, tak na balkonech, které jsou umístěny v jednotlivých mezipatrech
  • Hotel Prokopka třídí odpad a vždy prosí všechny své klienty, aby se jak na jednotlivých pokojích, tak v prostoru recepce taktéž chovali zodpovědně a odpadky házeli do správných košů

 

Přijedete k nám automobilem?

Parkování se v Praze stává rok od roku komplikovanějším. I přesto se vždy snažíme všem našim klientům nabídnout co nejbližší a cenově nejvýhodnější parkování. Aktuálně jsme Vám po předchozí rezervaci schopni zajistit parkovací kartu pro rezidenty, která Vám umožňuje parkovat v ulicích městské části Praha 3, anebo parkování v nedaleké garáži.